ikona-kontakt-zastřešenítel.: +420 724 322 150 ikona-kontakt-zastřešeníe-mail: info@amarosi.cz
nejprodávanější bazénové zastřešení

Výrobní materiál zastřešení

Vybíráme si pouze prověřené dodavatele s těmi nejkvalitnějšími produkty a spolupracujeme s léty prověřenými společnostmi a partnery, díky kterým Vám můžeme garantovat tu nejvyšší kvalitu a životnost. Kvalitu našich zastřešení sledujeme i po konečném předání zákazníkovi a můžeme tak čerpat ze zkušeností přímo od majitelů.

Výplně

Materiál pro výplň je dutinkový PC o síle 10 mm s oboustrannou ochranou proti UV záření nebo PC plný 4 mm. Polykarbonát se vyznačuje svou mechanickou odolností a silnými izolačními vlastnostmi, ale jeho výběr je taky důležitým prvkem pro pevnost i vzhled celé konstrukce. Na přání vyrábíme zastřešení v kombinaci jednotlivých typů výplně.

Profil

Naše zastřešení je navrženo ze silnostěnných profilů, které jsou vysoce odolné vůči povětrnostním a sněhovým podmínkám. Proto je standardní nosný profil navržen o průřezu 50 mm x 40 mm. Profily jsou vyráběné ze slitiny AlSiMg.

Kolejnicový profil nabízíme v provedení "pochozí", díky čemuž nedochází k úrazům při došlapu.

Spojovací materiál

Používáme výhradně nerezový materiál A2, který odolává jak chemickým přípravkům, tak i slané vodě. Díky těmto materiálům mají naše výrobky neomezenou životnost.

Kolečka

Pro snadnou manipulaci se zastřešením jsou jednou z nejdůležitějších částí kolečka, u kterých je kladen obzvlášť velký důraz na kvalitu a životnost materiálu. Proto používáme dvojitá nerezová kuličková ložiska a plastový povrch z PA6 s příměsí grafitu.

Amarosi s.r.o. 2019 všechna práva vyhrazena | Victoryweb.